Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zamówił synkowi zabawkę. Szok, co mu przysłali

Artykuł

Ta sytuacja to dowód na to, że niektóre przesyłki mogą nas bardzo zdziwić.

Zamowil synkowi abawke szok
Autor: Facebook / Andre Bisson

Pewien ojciec 4-letniego dziecka złożył zamówienie na model dinozaura, który chciał potem podarować swojemu synkowi. Nie sprawdził jednak wymiarów towaru. Ku zaskoczeniu rodziny, okazało się, że Andre Bisson zapłacił za 6-metrowy egzemplarz dinozaura. Zwierzak był tak wielki, że nie mieścił się w ciężarówce. Na posesję zamawiającego trafił więc dzięki pomocy operatora dźwigu. 4-letniemu Theo nie przeszkadza, że jego wymarzony model prehistorycznego gada, jest aż tak ogromny. Chłopczyk ma ogromną frajdę, kiedy go podziwia i spędza czas w jego pobliżu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat