Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zamknął rodziców na balkonie

Artykuł

Pewien 2-latek z Raciborza uwięził kilka dni temu mamę i tatę na balkonie. Pomogli strażacy i dziadek.

Zamknal rodzicow balkon
Autor: pixabay.com

15 maja wieczorem 2-letni chłopczyk ze Śląska przez przypadek przesunął klamkę drzwi balkonowych i zatrzasnął swoich rodziców na balkonie. Gdy o sprawie dowiedzieli się raciborscy strażacy, bez chwili zwłoki udali się pod wskazany w wezwaniu adres, aby uwolnić balkonowych więźniów. Za zgodą przybyłego na miejsce zdarzenia dziadka chłopca wyważyli drzwi do mieszkania przy ulicy Kossaka w Raciborzu. Wtedy członek rodziny mógł oswobodzić parę uwięzioną na balkonie. Rodzice 2-latka odetchnęli z ulgą.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat