Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zamknął dziecko w klatce na złość byłej żonie

Artykuł

Pewien rozwodnik z Chin trzymał swoją córeczkę w klatce dla psa. Chciał w ten sposób zemścić się na eks-żonie.

Zamknal dziecko klatka
Autor: pixabay.com

Bił i więził w psiej klatce. Tak wyglądała opieka pewnego Chińczyka nad 2-letnim dzieckiem. Po rozwodzie z żoną to właśnie on bowiem mieszkał na co dzień ze swoją córeczką. Okazał się jednak wyrodnym ojcem. Gehennę dziewczynki przerwało to, że jej tata wysłał byłej żonie zdjęcia, na których widać 2-latkę trzymaną w klatkę. Mężczyzna zamierzał w ten sposób zemścić się na dawnej partnerce za to, że ta zdecydowała się od niego odejść. Kobieta przyznała publicznie, że była przez Xu Qiana maltretowana. Zarzuciła też policjantom, że mimo licznych zgłoszeń o przemocy w domu, ci nie reagowali na jej apele o pomoc . Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna w końcu jednak się doigrał i będzie odpowiadał przed sądem za znęcanie się nad rodziną.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat