Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zakaz używania telefonów przez nianie

Artykuł

Zatrudnione w dwóch londyńskich agencjach niań pracownice nie będą już mogły używać podczas opieki nad dziećmi prywatnych telefonów komórkowych.

Zakaz telefon niania
Autor: pixabay.com

W związku z tym, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii coraz większą uwagę zwracają na standardy opieki nad dziećmi, opiekunki z dwóch agencji zostały zobowiązane do rezygnacji z korzystania z osobistych telefonów komórkowych w godzinach wykonywania obowiązków służbowych. Ma to ulepszyć ich pracę, zmotywować do baczniejszego pilnowania powierzonych im pociech i do skupiania całej swojej uwagi na dzieciach, którymi się zajmują. Brytyjskie nianie pracujące dla Abbeville Nannies i Kensington Nianies będą jednak mogły kontaktować się w godzinach pracy ze swoim pracodawcą i rodzicami podopiecznych przy pomocy telefonów służbowych. Za sięganie po telefon prywatny spodziewać się natomiast mogą surowych kar, łącznie ze zwolnieniem dyscyplinarnym.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat