Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zaginione w kanadyjskim lesie dziewczynki – odnalezione

Artykuł

Po 44 godzinach od zgłoszenia zaginięcia dwójki nieletnich, ratownikom udało się zlokalizować dzieci.

Zaginione las odnalezione
Autor: pixabay.com

W miniony piątek, dwie kilkuletnie siostry z USA, mimo sprzeciwu mamy, udały się na spacer do lasu. 5-latkę i 8-latkę zafascynował spotkany wśród drzew jeleń. Dziewczynki postanowiły podążyć za pięknym zwierzęciem. Zgubiły się. Nierozsądny spacer skutkował tym, że kilkadziesiąt godzin musiały spędzić w gęstym lesie. Małe Amerykanki miały jednak szczęście. Po dwóch dniach, ratownikom udało się namierzyć dzieci. Były wychłodzone i odwodnione, ale w dosyć dobrej kondycji. Trafiły do szpitala. Szukającym dziewczynek, trafić na ich miejsce pobytu, pomogły ślady kaloszy dzieci i okruchy po batonikach, które spożywały siostry podczas swojej leśnej eskapady.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat