Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zaczęła rodzić w samolocie

Artykuł

Pewna ciężarna pasażerka lotu z Meksyku do Atlanty nie spodziewała się, że zacznie mieć skurcze porodowe. Termin porodu lekarz wyznaczył bowiem na koniec roku.

Turkish airlines
Autor: pixabay.com

Gdy Liliana Castaneda Avilia wracała jakiś czas temu samolotem do Atlanty, z wizyty u rodziny  w  Meksyku, poczuła w pewnym momencie, że zaczynają się u niej skurcze porodowe. Znajdująca się na pokładzie maszyny latającej  pielęgniarka poprosiła ciężarną, aby ta wstrzymała się jak najdłużej z parciem i nie próbowała wypychać dziecka na świat, tak aby pilot zdążył dolecieć na lotnisko i aby poród mógł odbyć się na Ziemi. Dzięki  zwiększeniu prędkości samolotu, udało się szybko wylądować na lotnisku w Atlancie. Przy narodzinach małej Analii asystowali  funkcjonariusze straży pożarnej. Mimo, że dziecko urodziło się miesiąc przed terminem, jest zdrowe i czuje się dobrze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat