Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zaczęła rodzić podczas egzaminu adwokackiego

Artykuł

Pewnej będącej w zaawansowanej ciąży kobiecie odeszły wody, gdy zdawała egzamin adwokacki. Tuż po trudnym porodzie Amerykanka dokończyła przerwane zajęcie.

Zaczela rodzic egzamin adwokacji
Autor: freepik

Brianna Hill to mieszkająca  w USA świeżo upieczona pani adwokat i świeżo upieczona mama. Zrobiło się o niej głośno, gdyż zaczęła rodzić podczas egzaminu adwokackiego. Kilka godzin po tym, gdy odeszły jej wody, wydała na świat synka: Cassiusa Philippa. Mimo zawirowania związanego z porodem, Amerykanka zdecydowała się spełnić swoje marzenie o zostaniu prawnikiem i niezwłocznie dokończyć rozpoczęty wcześniej egzamin. Ku radości rodziny i samej Brianny ambitnej Amerykance udało się uzyskać pozytywny wynik egzaminu. Gdy mały Cassius odpowiednio podrośnie dowie się, jakie były okoliczności jego przyjścia na świat oraz że jego mama jest dyplomowanym adwokatem. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat