Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zaczęła rodzić na szkolnym korytarzu

Artykuł

Przebywająca w jednej ze szkół podstawowych województwa podlaskiego pewna ciężarna, tuż po inauguracji roku szkolnego, zaczęła rodzić.

Zaczela rodzic szkolny korytarz
Autor: pixabay.com

W miniony poniedziałek około godziny 11.00 w Szkole Podstawowej w Wasilkowie kobieta w zaawansowanej ciąży zaczęła skarżyć się na bardzo silne bóle i skurcze. Nadszedł bowiem dla niej czas rozwiązania. Obecni na miejscu dzielnicowi zaprowadzili rodzącą do radiowozu i przetransportowali do najbliższego szpitala. Obawiali się bowiem, że gdyby kobieta czekała na przyjazd dostępnej karetki, musiałaby urodzić swojego potomka bez medycznej asysty. Dzięki pomocy mundurowych przyszła mama szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat