Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zaczęła rodzić na sali sądowej

Artykuł

Pewnej prawniczce w zaawansowanej ciąży odeszły wody podczas przesłuchiwania świadka. Mimo tego nie przerwała wykonywania swoich obowiązków.

Zaczela rodzic sala sadowa
Autor: freepik

Marni Jo Snyder to 38-letnia prawniczka z Filadelfii, o której zrobiło się w mediach głośno, po tym jak zaczęła rodzić na sali sądowej podczas procesu o morderstwo. Wykonująca zawód obrońcy z urzędu kobieta dostała niespodziewanie bardzo silnych skurczów, a zaraz potem odeszły jej wody. Mimo swojego stanu dzielnie dokończyła przesłuchiwanie ostatniego świadka, a dopiero potem zdecydowała się pojechać do szpitala. Prawniczka urodziła zdrowego synka, któremu dała na imię Stephen. "Zawsze chciałam przyprowadzić swoje dziecko do sądu, ale stało się to wcześniej niż sądziłam" - podsumowała całą sytuację Amerykanka. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat