Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zabrali dziecku psa, bo oszukiwało w szkole

Artykuł

Pewna dziewczynka, aby uzyskać dobrą ocenę w szkole, skorzystała z pracy pisemnej swojej koleżanki. Aby ją ukarać, rodzice oddali jej psa sąsiadom.

Zabrali dziecku psa
Autor: freepik

Kary wychowawcze stosowane przez rodziców są przeróżne. Czasami bardzo trudne do zaakceptowania przez dziecko. Pewna mama postanowiła nauczyć córkę uczciwości w szkole przez bardzo okrutne posunięcie. Oddała jej ukochanego psa chłopcu z sąsiedztwa. Wpływ na to miało to, że jej córka przepisała pracę z historii od swojej koleżanki, podpisując się jako autorka eseju. Otrzymała za niego bardzo pozytywną notę. Mamę dziewczynki oburzył fakt, że jej córka nie miała  żadnego poczucia winy  z powodu swojego niehonorowego postępku. Aby jej dziecko boleśnie odczuło konsekwencje  szkolnego oszustwa, pozbawiła go towarzystwa czworonożnego pupila rodziny, przekazując go chłopcu z sąsiedztwa. Internauci nie kryją oburzenia surowością kary, jaką nałożyła na ową dziewczynkę jej mama. “To emocjonalne znęcanie się nad dzieckiem” - pisali niektórzy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat