Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Zabrali dwumiesięczną córkę na przekłucie uszu

Artykuł

Przekłucie uszu dziecka to ważna chwila w życiu bardzo wielu rodzin. Pewna mama wrzuciła na Tik Toka video, na którym uwieczniono właśnie ten moment.

2miesieczne kolczyki
Autor: freepik.com

Pewna młoda mama podzieliła się jakiś czas temu z internautami informacją dotyczącą przekłucia uszu u jej dwumiesięcznej córeczki. Razem z ojcem dziecka zdecydowali bowiem, że ich pociecha będzie już od pierwszych lat życia nosić kolczyki. Nagranie, na którym kosmetyczka przekłuwa uszy niemowlęciu z każdym dniem zyskuje coraz więcej wyświetleń. Zdania internautów na temat video są podzielone. Jedni krytykują fakt, że mająca zaledwie dwa miesiące dziewczynka, już ma przekłute uszy, inni popierają pomysł tak wczesnego przekłuwania uszu u dzieci. "Dobrze, że mała ma już to za sobą, starsze dzieci o wiele bardziej to przeżywają", "Na pewno podziękuje wam, gdy będzie starsza i będzie z zadowoleniem nosić kolczyki". "Nigdy nie zrobiłabym tego własnemu dziecku". "Przekłucie uszu powinno być samodzielną decyzją dziecka".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat