Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zabrał dziecko na sanki na śnieżkę

Artykuł

Pewien nieodpowiedzialny rodzic wybrał się z pociechą na sankach na najwyższy szczyt Sudetów. Internauci nie skąpią mu krytycznych uwag.

Dziecko sanki sniezka
Autor: freepik

Facebookowy profil Karkonoskiego Parku Narodowego ostrzega przed naśladowaniem mężczyzny, któremu zrobiono zdjęcie, gdy asystuje swojemu dziecku przy zjeżdżaniu na sankach ze Śnieżki. Internauci nie mają wątpliwości, że lekkomyślność tego rodzica mogła mieć dla jego pociechy bardzo niebezpieczne konsekwencje. Na szlaku prowadzącym na najwyższy szczyt Sudetów o wypadek nietrudno. Zwłaszcza, że  jak zauważyli Internauci, w tej okolicy jest zarówno stromo, jak  i ślisko. "W górach pokrywa śnieżna nie jest wystarczająca, żeby przykryć wszelkiego rodzaju kamienie i korzenie. Skutki takiej jazdy mogą być dramatyczne" - skomentował sytuację naczelnik grupy karkonoskiej GOPR.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat