Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zabłądzili z dziećmi na grzybach

Artykuł

Małżeństwo z dwójką małych dzieci zgubiło się w lesie podczas szukania grzybów.

Zabladzili grzybobranie
Autor: pixabay.com

Z powodu niewystarczającej znajomości terenu, rodzice z dwójką pociech zabłądzili jakiś czas temu w podtarnowskim lesie. Chcąca aktywnie spędzić czas rodzina postanowiła nazbierać grzybów. Rodzicom w tej czynności asystowały dzieci w wieku 4 i 9 lat. Po wejściu w głąb lasu, okazało się, że małżeństwo nie mogło odnaleźć drogi powrotnej do miejsca, w którym pozostawili samochód. Po bezowocnych, dwugodzinnych próbach wydostania się poza kompleks leśny, przy pomocy telefonu komórkowego poproszono o pomoc policję. W akcję poszukiwawczą na terenie gminy Wierzchosławice zaangażowała się policja i strażacy. Dzięki ich pracy, udało się odnaleźć zagubionych grzybiarzy i wyprowadzić zmęczoną rodzinę z lasu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat