Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zabezpieczyła się, by nie podmienili jej dziecka

Artykuł

Pewna mama pochwaliła się na TikToku patentem, jak ochronić swoje dziecko przed podmianą w szpitalu tuż po urodzeniu. Trik jest bardzo prosty.

Cialo noworodka znaleziono w czechach
Autor: pixabay.com

Publikująca na TikToku różne treści jako my_sahm_lifestyle pani Karla słyszała w swoim życiu wiele historii o podmianach noworodków w szpitalach. Przejęta bardzo tymi wiadomościami, postanowiła zadbać o to, by jej pociecha nie została jej pomyłkowo odebrana i przekazana innej kobiecie na wychowanie. Wpadła więc na pomysł, aby tuż po urodzeniu dziecka pomalować mu paznokieć u stopy. Dzięki tej idei pani Karla śpi już spokojnie. Wie bowiem, że gdy urodzi kolejnego potomka, będzie mieć stuprocentową pewność, że to właśnie to maleństwo nosiła dziewięć miesięcy pod swoim sercem oraz że ma ono jej geny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat