Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zabawkowe auto na ruchliwej ulicy

Artykuł

Pewien młody tata zabrał swojego synka na przejażdżkę zabawkowym samochodem. Internauci nie mają wątpliwości, że należy mu się pięciocyfrowa grzywna.

Zabawkowe auto ulica
Autor: YouTube / STOP CHAM

Jakiś czas na temu w serwisie YouTube pojawił się filmik, na którym widać, jak po ruchliwej drodze porusza się akumulatorowy dziecięcy samochód. Za jego kierownicą siedzi dorosły mężczyzna, na miejscu pasażera mały chłopczyk. Widzowie tego video jednomyślnie stwierdzili, że ulica, na której nie brakuje samochodów, to nie miejsce na zabawkowe autka. "Ojciec roku, geniusz świecący przykładem" - kpią Internauci, którzy obejrzeli nagranie. "Skrajna nieodpowiedzialność" - oburzają się widzowie, komentując spontaniczny pomysł mężczyzny, który nie miał oporów przed tym, aby ze swoim potomkiem wyjechać poza teren własnego podwórka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat