Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zaatakował na imprezie dziecięcej

Artykuł

30-latek z USA ranił nożem sześcioro dzieci na przyjęciu urodzinowym trzyletniej dziewczynki.

Zaatakowal impreza dziecieca
Autor: pixabay.com

Pewna trzylatka ze stanu Idaho obchodziła niedawno swoje urodziny. Z tej okazji wyprawiono dla niej przyjęcie na świeżym powietrzu. W trakcie świętowania rodzinnej uroczystości, uczestników zaatakował uzbrojony w nóż: 30-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej była to zemsta za to, że dzień wcześniej eksmitowano go z zajmowanego przez niego lokalu mieszkalnego. Przyczyniły się do tego skargi sąsiadów. Timmy Kinner postanowił odegrać się na ludziach, przez których stracił dach nad głową. Wrócił więc na osiedle, które zamieszkiwał, by dokonać krwawego odwetu. W wyniku furii 30-latka, bardzo poważnie rannych zostało sześcioro dzieci i trzy osoby dorosłe. Sprawca okrutnego ataku został zatrzymany przez policję. Będzie odpowiadał za napaść z użyciem noża i swoje liczne wcześniejsze przestępstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat