Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Z radości, że ma córkę, pomalował samochód sprayem

Artykuł

Świeżo upieczony ojciec z Poznania wyrysował różowym sprayem na swoim aucie napis: „jestem tatusiem”.

Jestem tata
Autor: facebook.com/szpitalpolna

W ubiegłym tygodniu uwagę przechodniów i pracowników Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Poznaniu przy ulicy Polnej zwrócił nietypowo wyglądający samochód. Oprócz przyczepionych baloników i namalowanych serduszek, zdobił go również napis: „jestem tatusiem”. Okazało się, że w taki oryginalny sposób radość z narodzenia potomka wyraził jeden z mieszkańców miasta. Cieszący się z narodzin córeczki świeżo upieczony ojciec chciał w ten sposób wyrazić swoje szczęście i dumę z powodu pojawienia się na świecie pierworodnego dziecka. Uroczy gest Poznaniaka zyskuje coraz więcej pochwał wśród Internautów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat