Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Z dziewięciorgiem dzieci odwiedzili kilkanaście krajów

Artykuł

Pewna składająca się z jedenastu osób wielodzietna amerykańska rodzina dzieli się w Internecie relacjami ze swoich licznych podróży. To, ile miejsc odwiedzili, robi wrażenie.

9dzieci odwiedzili kraje
Autor: instagram.com/the.familyyoung/

Instagramowy profil o nazwie thebeyonddad z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny. Zamieszczane są tam treści związane z podróżami. Maine i Jack razem z dziewięciorgiem dzieci poznają coraz to nowe zakątki świata. Internauci są pod wrażeniem tego, że posiadając tak dużo potomstwa, można spędzać tak dużo czasu w podróży. Jak można dowiedzieć się z instagramu thebeyonddad, pochodząca z Pensylwanii rodzina odwiedziła do tej pory 14 krajów, w tym Anglię, Francję, Hiszpanię, Portugalię, Andorę, Belgię, Holandię, Niemcy, Irlandię, Szkocję, Walię, Maroko. “Skąd na podróże macie pieniądze?” - pytają raz po raz internauci. Odpowiedzi udzielił Jake - tata - podróżnik. ,,Oszczędzaliśmy przez lata na podróże, potem sprzedaliśmy wszystko co posiadaliśmy, trochę pieniędzy zarobiliśmy też po drodze, tworząc treści dla was”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Family Young (@the.familyyoung)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat