Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Z dzieckiem pod auto, bo chciał się zabić

Artykuł

36-latek z Przemyśla chciał popełnić tzw. rozszerzone samobójstwo. W tym celu wbiegał z 3-letnim synkiem pod jadące samochody.

Z dzieckiem pod auto
Autor: pixabay.com

Prokuratura Okręgowa z Przemyśla postawiła zarzut usiłowania zabójstwa małego dziecka mężczyźnie, który kilka dni temu naraził swojego potomka na śmiertelne niebezpieczeństwo, kierując się bezpośrednio w stronę rozpędzonych samochodów. Planujący się zabić 36-latek, trzymając 3-letniego potomka na ręku, próbował wbiec pod nadjeżdżające auta i autobus na ruchliwej dwupasmówce. Jego zachowanie skutkowało potrąceniem desperata. Bardzo poważne obrażenia odniosło też dziecko 36-latka. Chłopiec ma pękniętą czaszkę, złamaną nogę i liczne stłuczenia na ciele. Przebywa aktualnie w szpitalu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat