Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wystawił dziecko za okno autobusu

Artykuł

Kilka lat pozbawienia wolności grozi pewnemu nieodpowiedzialnemu ojcu, który wystawił niedawno 1,5-roczną córeczkę przez okno krakowskiego autobusu.

Wystawil dziecko okno autobus
Autor: pixabay.com

W miniony poniedziałek pasażerowie krakowskiego autobusu linii 503 jadącego w kierunku Bieżanowa, byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Po kłótni z partnerką, pewien 28-latek zabrał z jej kolan córeczkę i umieścił ją po zewnętrznej stronie okna pojazdu. Gdy kierowca autobusu MPK zwrócił mężczyźnie uwagę, krytykując niebezpieczne zachowanie pasażera, ten wciągnął dziecko do środka, oddał partnerce, a potem uderzył i zwyzywał prowadzącego autobus. Przejeżdżający niedaleko policjant przyuważył wystającą z okna dziewczynkę. Gdy nieodpowiedzialny 28-latek wysiadł z autobusu wraz ze swoją partnerką i potomkiem, założył mężczyźnie kajdanki i oddał w ręce wezwanego na miejsce zdarzenia patrolu. „Chciałem pokazać dziecku świat z innej perspektywy” – tłumaczył swoje zachowanie aresztowany 28-latek. Możliwe, że sam jednak będzie podziwiał otoczenie z odmiennej niż dotychczas scenerii, bo zza krat.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat