Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Wyśmiali dziecko na lotnisku, bo nazywa się Abcde

Artykuł

Nietypowe imię pewnej 5-latki spowodowało publiczny wybuch śmiechu pracownika linii lotniczych Southwest Airlines. Przewoźnik przeprosił za to po dwóch tygodniach.

Abcde
Autor: Twitter/@6abc

Ponad 300 dzieci nosi w Stanach Zjednoczonych imię: Abcde. Wśród nich jest kilkuletnia córeczka pani Traci Redford. Z powodu fantazji i oryginalnego gustu swoich rodziców spotkała ją jakiś czas temu ogromna przykrość. Zatrudniony w amerykańskiej linii lotniczej Southwest Airlines pracownik, na widok zapisanego w karcie pokładowej imienia małej pasażerki, wybuchnął bowiem głośnym śmiechem. Zdziwiony nietuzinkowym osobistym mianem dziewczynki, nie był w stanie zachować powagi i nie zareagować na niesztampowe imię nadane 5-latce. Zaraz potem zaczął informować kolegów o przyczynie swojego dobrego humoru, zrobił także zdjęcie karty pokładowej kilkulatki i opublikował je w Internecie. Wyśmianej dziewczynce było bardzo przykro, że obcy ludzie się z niej śmieją. Oburzona matka 5-latki nagłośniła sprawę w mediach. Po dwóch tygodniach od incydentu, rzecznik linii lotniczej Southwest Airlines wystosował oficjalne przeprosiny dla Traci i jej córeczki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat