Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wypadek w wesołym miasteczku

Artykuł

W wyniku awarii karuzeli w jednym z lunaparków na północy Polski śmierć poniósł 9-letni chłopczyk.

Wypadek wesole miasteczko
Autor: pixabay.com

Rodzinną tragedią zakończył się pobyt pewnego wujka z kilkuletnim krewnym, w wesołym miasteczku w Szczytnie, w województwie warmińsko-mazurskim. Beztroska zabawa przemieniła się w koszmar po tym, jak karuzela, z której korzystał 9-latek ze swoim opiekunem, przestała pracować jak należy. Chłopczyk doznał wtedy tak poważnych obrażeń, że stracił przytomność i trafił do szpitala w Olsztynie. Mimo starań personelu medycznego, nie udało się uratować dziecka. 9-latek zmarł. Urazem kręgosłupa 30-letniego wujka chłopczyka zajmują się lekarze w Szczytnie. Pechowy lunapark został zamknięty. Okoliczności tego jakże smutnego wypadku będą w najbliższym czasie szczegółowo badane.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat