Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wynajmują na komunie tańczącego misia

Artykuł

Coraz więcej polskich rodzin zamawia na przyjęcie komunijne usługę, w której zleceniobiorca przebiera się za wielkiego pluszaka. Dzieci mają przez to sporo frajdy.

Wynajmuja-komunia-tanczacy-mis
Autor: tiktok.com/@misiek_tymek

Rodzinne świętowanie dnia Pierwszej Komunii Świętej obfituje w naszym kraju z roku na rok w coraz to większy przepych i atrakcje. Jednym z trendów, który zyskuje coraz bardziej na popularności, jest wynajmowanie na imprezę komunijną Misia Tymka. Biały pluszak dba o rozrywkę zgromadzonych gości, tańczy w rytm przebojów disco polo, wywołuje mnóstwo uśmiechów, zachęca do wspólnej zabawy. Jak widać na filmikach krążących po Internecie, Misiek Tymek potrafi porwać do tańca nawet stroniące  z reguły od tanecznych pląsów poważne ciocie i babcie. Widzowie video z Misiem Tymkiem nie skąpią imprezowej atrakcji słów pochwał. W komentarzach pojawiają się jednak także  opinie zwracające uwagę na to, że tego typu niespodzianki odwracają w znacznej mierze uwagę od duchowego aspektu komunijnej uroczystości.

@misiek_tymek #komuniaświęta #fyp #teddy #urodziny #niespodzianka ♬ Całkiem Nowa Bajka (Preview) - Kleks & Igo & Kaśka Sochacka & Mrozu & Artur Rojek & Brodka & Ralph Kaminski & Bedoes 2115 & Sokół
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat