Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Wyjęła dziecko z wózka i zaczęła bić

Artykuł

Na brutalne zachowanie pewnej matki z Wrocławia, zareagowali na szczęście przechodnie.

Zostawil wozek
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę, w stolicy Dolnego Śląska, doszło do szokującego zdarzenia. Będąca matką miesięcznego dziecka 34-latka, dopuściła się w miejscu publicznym, wobec swojego potomka, rękoczynów. Pobicie niemowlęcia miało miejsce na ulicy Gagarina. Okrutne zachowanie kobiety zauważyły osoby postronne. Świadkowie bez namysłu odebrali dziecko wyrodnej matce i powiadomili o wszystkim policję. Będąca pod wpływem alkoholu kobieta, trafiła do aresztu. Pobity malec został przetransportowany do jednego z wrocławskich szpitali.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat