Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wyciągnął siostrę z płonącego domu

Artykuł

12-letni chłopiec zadbał podczas pożaru o bezpieczeństwo 8-letniej siostry. Dzięki jego postawie, dziewczynka nie ucierpiała od ognia.

Wyciagnal siostre plonacy dom
Autor: pixabay.com

W miniony wtorek popołudniu w miejscowości Dąbrówka, w województwie łódzkim, w jednym z domów jednorodzinnych wybuchł pożar. Przyczyną była najprawdopodobniej wada instalacji elektrycznej. Widząc szybko rozprzestrzeniający się ogień obecny w budynku 12-latek wybił szybę w oknie, w jednym z pomieszczeń i wyciągnął przez powstałą dziurę, na podwórko, młodszą o 4 lata siostrę. Ratując kilkulatkę, chłopiec poparzył sobie ręce. Małym bohaterem musiał zająć się więc lekarz. Wójt gminy, w której doszło do pożaru, zapewnił rodzinie pokrzywdzonej przez żywioł lokal zastępczy i pomoc finansową. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat