Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wyciągnął 3-latka z płonącego auta

Artykuł

Odważny ojciec, nie zważając na buchające płomienie, rzucił się na ratunek swojemu dziecku, znajdującemu się wewnątrz płonącego samochodu.

Wyciagnal dziecko plonace auto
Autor: pixabay.com

W miniony czwartek wieczorem przed jednym ze śląskich sklepów zapalił się samochód. Przyczyną była najprawdopodobniej awaria zainstalowanej w nim instalacji gazowej. W środku auta zamknięty był 3-letni chłopczyk. Gdy znajdujący się niedaleko ogarniętego ogniem pojazdu ojciec dziecka zobaczył szybko zwiększające się płomienie, bez wahania rozpoczął akcję ratowania potomka. Mężczyźnie udało się wydostać synka z samochodu. Malec z bardzo głębokimi i rozległymi poparzeniami trafił do katowickiego szpitala. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej. Rodzic 3-latka również trafił pod opiekę medyków. Mężczyzna ma żal do świadków zdarzenia o to, że zamiast pomóc mu wyciągać z samochodu synka, filmowali zdarzenie na swoich telefonach. Na to samo zwrócili uwagę także mundurowi.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.3/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat