Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wtopa elektryków: dziecko zawisło na kablach energetycznych

Artykuł

Aż na wysokości 15 metrów znalazła się pewna dziewczynka, którą indonezyjscy elektrycy podnieśli do góry razem z kablami wysokiego napięcia.

Dziecko zawislo na kablach
Autor: YouTube / Al Rojo Vivo

Do bardzo dramatycznego zdarzenia doszło w połowie kwietnia w mieście Tangerang w Indonezji. Pewna 9-latka bawiła się z rówieśnikami w pobliżu miejsca, gdzie elektrycy stawiali linię wysokiego napięcia. Robotnicy nie zauważyli, że gdy wyciągali kabel na dużą wysokość, dziewczynka nadal się go trzyma. Dziecko zawisło więc linii energetycznej na wysokości kilkunastu metrów. Przestraszona 9-latka zaczęła krzyczeć i prosić o ratunek. Usłyszeli ją okoliczni mieszkańcy, którzy z niedowierzaniem wpatrywali się w znajdującą się hen hen w górze dziewczynkę. Aby pomóc dziecku, które nie miało już siły trzymać się kabla, rozłożyli pod nim materace. Dzięki pojawieniu się miękkiego podłoża, dziewczynka spadając z 15 metrów, doznała tylko lekkich obrażeń. Lekarze z lokalnego szpitala nie mają wątpliwości, że dziecko miało naprawdę dużo szczęścia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat