Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Wstrzymali porody, bo personel nie chce się szczepić

Artykuł

W pewnym szpitalu w USA wstrzymano odbieranie porodów, ponieważ jego pracownicy nie chcą poddać się obowiązkowemu szczepieniu przeciw Covid-19.

Wstrzymali porody szczepienie
Autor: freepik

Oddział położniczy szpitala w stanie Nowy Jork poinformował o zawieszeniu pracy oddziału z powodu odmowy przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19 przez zatrudnionych tam lekarzy i pielęgniarki. W placówce medycznej w hrabstwie Lewis 165 osób personelu zobligowanych jest do poddania się szczepieniu przeciw koronawirusowi. W proteście przeciwko przymusowi szczepień, 6 osób z personelu odeszło z pracy. W skutek sporej liczby niezaszczepionych pracowników oraz rezygnacji personelu z etatów, nie ma na dzień dzisiejszy wystarczającej liczby osób, aby obsadzać dyżury na porodówce.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat