Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wsadzają dzieci do worków dla ich dobra

Artykuł

W jednej z wietnamskich wiosek w porze deszczowej tamtejsze dzieci przeprawiane są przez rzekę w sporych rozmiarów plastikowych workach.

Dzieci worki
Autor: YouTube / VongNgayXanh Do

Aby zapewnić bezpieczny transport dzieci do szkoły, w pewnej wietnamskiej miejscowości dorośli wpadli kiedyś na pomysł, aby przeciągać uczniów przez rwącą, wzburzoną rzekę: w workach. Dzieje się tak, kiedy w regionie wiele dni pada deszcz, a przemieszczanie się bambusowymi tratwami może grozić wpadnięciem pasażerów do głębokiej wody. Aby wietnamskie dzieci ze wsi Huoi Ha w porze deszczowej nie opuszczały zajęć szkolnych, transportowane są wraz ze swoimi plecakami, książkami i zeszytami, przez rzekę Nam Ma w plastikowych osłonach. Dzięki temu bez niepotrzebnego zmoczenia się, trafiają na drugi brzeg i docierają do placówki edukacyjnej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat