Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Wrzucił oszczędności rodziców do niszczarki

Artykuł

Rodzice pewnego 2-latka z USA zaoszczędzili przez ostatni rok 1000 dolarów. Ich dziecko wrzuciło je do urządzenia służącego do niszczenia dokumentów.

Oszczednosci niszczarka
Autor: pixabay.com

Historia, która wydarzyła się niedawno w USA pokazuje, że warto, aby dorośli skrzętnie chowali pieniądze przed małymi dziećmi. 2-letni Leo z Utah znalazł bowiem w ostatnim czasie całoroczne oszczędności mamy i taty i umiejscowił je w domowej niszczarce. Maluch miał świetną i oryginalną zabawę, kiedy dolar po dolarze wrzucał pieniądze opiekunów do niszczarki, a ta zmieniała wygląd środka płatniczego. Znalezienie pociętych na paseczki banknotów było ogromnym szokiem dla jego rodziców. Na szczęście, jeśli państwo Belnap złożą odpowiedni wniosek do państwowej mennicy, mają szansę odzyskać utraconą gotówkę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat