Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wrocławskie przedszkole podpadło Ekostraży

Artykuł

Wrocławski sąd zdecyduje o losach królika, który trzymany był w jednym z wrocławskich przedszkoli. Zaniedbanym zwierzęciem zajęła się Ekostraż.

Wroclawskie-przedszkole-ekostraz
Autor: facebook.com/EKOSTRAZ/

Działający we wrocławskiej Ekostraży wolontariusze odebrali niedawno interwencyjnie królika, którym opiekowało się przedszkole Hoguś przy ulicy Kominiarskiej. Otrzymali bowiem zgłoszenie o skandalicznych warunkach, w jaki żyje tam owo zwierzę. Gdy aktywiści Ekostraży przybyli pod wskazany adres, zobaczyli umieszczonego w ciasnym akwarium królika, wychudzonego, brudnego, z wykrzywionym nienaturalnie kręgosłupem, z przerośniętymi pazurami, w hałaśliwym korytarzu, bez jedzenia. Weterynarz, który zbadał zwierzaka, stwierdził biegunkę, wychudzenie oraz rany na łapach ze stanem zapalnym. Z racji tego, że dyrektorkę szkoły oburzyła interwencja Ekostraży, sprawę zgłoszono na policję.

O dalszym losie królika zdecyduje sąd.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat