Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Wózek z dzieckiem wpadł w ustce do morza

Artykuł

Wózek z 3,5-miesięczną dziewczynką stoczył się z mola w Ustce wprost do wody. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala.

Wozek ustka molo
Autor: Materiały prasowe

09 września przed godziną 14.00 rodzice pewnego kilkumiesięcznego dziecka z województwa mazowieckiego spacerowali po molo w Ustce. Towarzyszyła im niedawno narodzona córeczka. Urlopowy spacer młodych rodziców przerwany został niestety przez bardzo przykre wydarzenie. Podczas gdy rodzice 3,5-miesięcznej dziewczynki zajęli się pstrykaniem pamiątkowych zdjęć, wózek z ich pociechą wjechał do wody. Zdarzenie widział pewien spacerowicz ze Słupska, który bez wahania rzucił się dziecku na ratunek. Dzięki jego zaangażowaniu, dziewczynka została szybko przetransportowana na brzeg. Pobyt w wodzie wpłynął jednak bardzo niekorzystnie na stan jej zdrowia. Z negatywnymi skutkami groźnej kąpieli niemowlaka w Bałtyku, będą walczyć lekarze jednego z pomorskich szpitali. Okoliczności zajścia zbada dokładnie policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat