Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Wnioski na 500 plus on-line

Artykuł

Już od 1 lipca będzie można ubiegać się o świadczenie 500 plus przy pomocy Internetu.

Sld rozszerzyc500
Autor: pixabay.com

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska zapowiedziała niedawno, że już z początkiem lipca 2018 roku, wnioski na nowy okres świadczeniowy związany z 500 plus, będzie można składać przez Internet. Polityk podkreśliła przy tym, że kryteria przyznawania świadczenia pozostaną bez zmian. Nie ulegają modyfikacji także wzory formularzy. Rodziny ubiegające się o 500 plus mogą składać odpowiednio wypełnione wnioski osobiście lub listownie od sierpnia 2018 roku, a przez Internet miesiąc wcześniej. Umożliwienie przesyłania wniosków on-line ma na celu zadbanie o wygodę obywateli. Pani Minister w specjalnym oświadczeniu zachęca gorąco do skorzystania z nowego udogodnienia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat