Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Własnym ciałem osłonił synka przed kulami

Artykuł

Aby ochronić swoje dziecko przed strzałami zamachowca, ojciec pewnego 2-latka przykrył go własnym ciałem.

Wlasnym cialem oslonil synka
Autor: pixabay.com

Podczas niedawnego zamachu na meczet w Christchurch w Nowej Zelandii, bohaterski ojciec uratował życie swojego potomka, zasłaniając go przed nabojami wystrzeliwanymi przez 28-letniego terrorystę. Pochodzący z Indonezji pan Zulfirman przebywał wtedy z synkiem w miejscowej świątyni. Gdy usłyszał strzały z broni, bez wahania przykrył potomka swoim ciałem. Został przez to kilka razy postrzelony. Dzięki jego postawie, 2-latek przeżył zamach i ma się dobrze. Ofiarny mężczyzna trafił do szpitala. Dochodzi do siebie po przebytych operacjach. Jego stan jest stabilny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat