Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Własnym ciałem osłaniała dziecko przed gradobiciem

Artykuł

Pewna Australijka narażając własne zdrowie broniła swojej małej córeczki przed ogromnymi bryłkami lodu, które podczas burzy spadały z nieba. Jej postawa robi wrażenie.

Oslonila gradobicie
Autor: pixabay.com

W miniony czwartek popołudniu w australijskim Queensland rozpętała się niebezpieczna burza z gradem. Fiona Simpson wraz ze swoim potomkiem i babcią dziecka znajdowała się wtedy w samochodzie. Szalejący żywioł napędził im jednak niezłego stracha. Grad przebił bowiem szyby auta, dostał się do środka pojazdu i zaczął ranić znajdujące się tam kobiety. Przejęta sytuacją Fiona bez wahania rzuciła się do osłaniania własnym ciałem swojej córeczki przed bryłkami lodu. Bohatersko przyjęła na siebie siłę żywiołu, narażając swoje zdrowie i osobę na: ból, liczne siniaki i rany. Kobiecie udało się ustrzec dziecko przed zagrożeniem. Sama jednak z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat