Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wlali nauczycielce do termosu płyn do dezynfekcji

Artykuł

W jednej z warszawskich szkół dwójka uczniów postanowiła zażartować z nauczycielki. Dolali jej do napoju odrobinę środka odkażającego.

Nauczycielka termos
Autor: freepik

Kilka dni temu w jednej z podstawówek na warszawskim Targówku miało miejsce zdarzenie, przez które dwójka 14-latków będzie tłumaczyć się za jakiś czas przed sądem rodzinnym. Wykorzystując nieuwagę nauczycielki dwójka kolegów wlała jej do termosu płyn do dezynfekcji. Gdy prowadząca zajęcia lekcyjne napiła się z przyniesionego przez siebie z domu naczynia, od razu zdała sobie sprawę z tego, że jej ulubiony napój dziwnie smakuje. Na szczęście kobieta nie odczuła skutków ubocznych spożycia środka chemicznego. Mimo to wylała zawartość termosu do zlewu. Mogące zaszkodzić zdrowiu nauczycielki zachowanie uczniów zostało zgłoszone na policję. Bezmyślnych chłopców czeka także wizyta w sądzie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat