Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wiózł dziecko na tylnej półce auta

Artykuł

Niektórym ojcom powinno się ewidentnie przypomnieć, jak należy dbać o bezpieczeństwo swojego potomstwa.

Wiozl dziecko tylna polka
Autor: freepik

Pewien mieszkaniec województwa lubuskiego sfilmował niedawno kilkuletniego chłopca przewożonego na tylnej półce samochodu nad bagażnikiem,  na trasie między Słubicami a Cybinką. Dziecko leżało tuż pod sufitem Volkswagena Golfa. Mężczyzna zgłosił sprawę policji, aby funkcjonariusze wyjaśnili nieodpowiedzialnemu rodzicowi, na jakie wielkie niebezpieczeństwo może narazić swojego synka, gdy pozwala mu przebywać poza fotelikiem samochodowym. Eksperci  nie mają  wątpliwości, że w przypadku gwałtownego hamowania lub wypadku, przewożone w ten sposób dziecko narazić można nie tylko na poważne obrażenia ciała, ale nawet na utratę życia. Tym bardziej nie powinno się więc pobłażać rodzicom, którzy bezmyślnie narażają swoje potomstwo na tak poważne zagrożenia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat