Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Wiózł córkę na dachu samochodu

Artykuł

Kilkuletnią dziewczynkę na dachu rozpędzonego audi zauważyli policjanci patrolujący drogę krajową nr 2 w Białej Podlaskiej.

Wiozl corke dach
Autor: pixabay.com

42-letni kierowca, który pozwolił, aby jego córka podróżowała na dachu prowadzonego przez niego pojazdu, stracił już prawo jazdy. Za spuszczenie dziecka z oka i narażenie go na niebezpieczeństwo, odpowiadać będzie za jakiś czas przed sądem. Ojciec 8-latki tłumaczył stróżom prawa, że zajęty kierowaniem pojazdu, nie widział, jak jego pociecha wdrapała się na dach audi. Policjantów nie przekonały jednak usprawiedliwienia 42-latka. Funkcjonariusze zdecydowali, że nie puszczą płazem przewinienia nieodpowiedzialnemu kierowcy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat