Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Więźniowie pomogli dziecku w potrzebie

Artykuł

Pięcioro amerykańskich więźniów ruszyło na ratunek dziewczynce, którą rodzice zatrzasnęli przez przypadek w samochodzie.

Wiezniowie pomogli dziecku
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu na Florydzie doszło do niecodziennej sytuacji. Grupka kryminalistów została poproszona o włamanie się do pojazdu, w którym przebywało roczne dziecko. Jego rodzice zamknęli bowiem niechcący swoją pociechę, wraz z kluczykami do samochodu, wewnątrz środka lokomocji i nie mieli jak dostać się do córki. Ich budżet domowy nie przewidywał zaś wydatków na ślusarza. Pomocy zdesperowanym rodzicom udzielili policjanci w asyście więźniów. Pełna zapału współpraca zaowocowała otwarciem drzwi samochodu i uwolnieniem dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.45/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat