Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

W Toruniu na świat przyszły czworaczki

Artykuł

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu przyjęto bardzo niestandardowy poród. Pacjentka z Gdańska powiła czworaczki.

Adoptowali 4rodzenstwa
Autor: Instagram/@maxinelee_y

Alicja, Amelka, Zosia i Antoni - to imiona czwórki dzieci, o których głośno ostatnio w mediach. Nic dziwnego, narodziny czworaczków zdarzają się raz na pół miliona ciąż. Personel toruńskiego szpitala nie kryje radości i dumy, że to właśnie w tej placówce pani Matuszewska została mamą aż czwórki dzieci na raz. Jak powiedziała jednej z reporterek telewizyjnych ordynatorka szpitala, maluchy zostaną wypisane, kiedy trochę podrosną, będą sprawnie jeść, kiedy osiągną dwa kilogramy, kiedy będą trzymały temperaturę. Do tego czasu pozostaną pod specjalistyczną  opieką medyczną pracowników toruńskiej placówki.  Jako, że nowi obywatele Torunia są wcześniakami, ich stan zdrowia jest dużo gorszy niż noworodków, które rodzą się bliżej terminu porodu wyznaczonego przez lekarza prowadzącego ciążę. Toruńscy lekarze nie szczędzą jednak wysiłków, aby niedawno narodzone czworaczki jak najszybciej mogły opuścić szpital i wrócić z rodzicami do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat