Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

W tej polskiej wsi rodzą się tylko dziewczynki

Artykuł

Miejsce Odrzańskie w województwie opolskim to miejscowość wyjątkowa. Prawie od dekady nie urodził się tam bowiem żaden chłopiec.

Polska wies rodza dziewczynki
Autor: pixabay.com

Zlokalizowane niedaleko rzeki Odry Miejsce Odrzańskie na Opolszczyźnie liczy sobie ponad 300 mieszkańców. Miejscowość stała się sławna po tym, gdy do mediów przedostała się wiadomość, że co roku od wielu lat na świat przychodzą tam tylko noworodki płci żeńskiej. Jest to możliwe, ponieważ nie ma tam zbyt dużego przyrostu naturalnego. W ciągu 10 lat w Miejscu Odrzańskim przybyło 12 dziewczynek: Wiktoria, Martyna, Aleksandra, Lena, Julia, Karolina, Lilianna, Sandra, Zuzanna, Natalia, Amelia i Maja. Wójt gminy obiecał więc nagrodę niespodziankę dla tej lokalnej pary, której uda się spłodzić chłopczyka. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat