Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

W tej gminie od 8 lat nie urodziło się żadne dziecko

Artykuł

We włoskiej gminie Morterone po 8 latach przerwy urodził się nowy mieszkaniec. Wszyscy mieszkańcy z tej okazji świętują.

Narodziny po 8latach
Autor: freepik

Morterone to najmniejsza włoska gmina i miejscowość. Do niedawna liczyła tylko 28 mieszkańców. Kilka dni temu należącej do Lombardii wiosce przybył nowy obywatel: chłopczyk o imieniu Denis. Jego mama nosi imię Sara i ma 21 lat. Z narodzin małego Włocha cieszy się cała lokalna społeczność. Poprzednie zwiększenie populacji gminy miało miejsce bowiem prawie dekadę temu. "To znak odrodzenia po pandemii" - nie ma wątpliwości burmistrz Morterone. "Narodziny małego Denisa sprawiły wszystkim radość i przywróciły nam uśmiech, którego tak potrzebujemy". 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat