Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

W szkole na Pomorzu ulatniał się gaz

Artykuł

Czwórka dzieci w szpitalu. To skutek niedawnego zatrucia gazem, do jakiego doszło w jednej ze szkół w województwie pomorskim.

Szkola ulatnial gaz
Autor: freepik

W minioną środę kwidzyńska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o ulatnianiu się gazu w szkole podstawowej w Sadlinkach na Pomorzu. Po przyjeździe strażaków na miejsce wezwania, okazało się, że pięcioro uczniów bardzo źle się czuje i potrzebuje pomocy medycznej. Strażacy uznali, że czworo dzieci wymaga przewiezienia do szpitala. Obecne w tym czasie w szkole dzieci ewakuowano z budynku. Przybyłe na teren placówki edukacyjnej służby zajęły się starannym przeszukiwaniem szkoły w celu zlokalizowania miejsca nieszczelności gazu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat