Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

W ranie chłopca zagnieździł się ślimak

Artykuł

Szokującego odkrycia w ranie pewnego 11-latka dokonali amerykańscy lekarze. Zadomowił się tam bowiem najprawdziwszy ślimak.

Slimak
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu, podczas zabawy na jednej z kalifornijskich plaż, pewien 11-latek z USA upadł i zranił się w łokieć. Przez tydzień od zdarzenia rodzice dziecka przemywali sumiennie ranę swojego potomka wodą, ale ta nie chciała się goić. Po wizycie lekarskiej okazało się, że w ranie chłopca zamieszkał mały ślimak morski, tzw. pobrzeżka pospolita. Miał on około 4 milimetry wielkości. Podczas upadku dziecka na plaży do jego rany musiały się bowiem dostać jajeczka tego skorupiaka. Dzięki staraniom pracowników służby zdrowia zwierzę zostało usunięte z ciała 11-latka. Dzięki pozbyciu się niechcianego gościa i zastosowaniu antybiotyków, ramię chłopca udało się wyleczyć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.85/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat