Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

W Krakowie na świat przyszły pięcioraczki

Artykuł

W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie doszło niedawno do nietypowego porodu: urodziły się pięcioraczki.

Krakow piecioraczki
Autor: facebook.com/nssukrakow

Gdy jakaś kobieta zostaje w Polsce mamą pięcioraczków, robi się zaraz o tym głośno  mediach. I nic to dziwnego, taki poród zdarza się bowiem raz na 52 miliony przypadków. W minioną niedzielę personel medyczny Szpitala Uniwersyteckiego w stolicy Małopolski miał pełne ręce roboty. Dzięki ich wysiłkom nowymi krakusami zostali: Charles Patrick, Henry James, Elisabeth May, Evangeline Rose, Adrianna Daisy. Dzieci dostały angielskie imiona  z tego powodu, że ich tata pochodzi z Wielkiej Brytanii. Przed rodzicami niełatwe zadanie: na pięcioraczki czeka bowiem w domu jeszcze siedmioro rodzeństwa. Najbliższe kilka tygodni nowo narodzone dzieci spędzą w szpitalu. Opiekę nad nimi będzie sprawował zespół z Oddziału Klinicznego Neonatologii.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat