Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

W głowę 2-latka wbił się termometr

Artykuł

Chińscy lekarze usunęli niedawno wbity w mózg pewnego malucha przyrząd do mierzenia temperatury. Matka dziecka mogła odetchnąć z ulgą.

2latek glowa termometr
Autor: pixabay.com

Do jednego ze szpitali w chińskiej prowincji Shaanxi trafił jakiś czas temu 2-latek z nietypowym przedmiotem w głowie. Był nim termometr do mierzenia temperatury posiłków. Wbił się on dziecku do mózgu wskutek niefortunnego upadku. Biegnący z termometrem Cheng tak nieszczęśliwie się bowiem przewrócił, że trzymany w rączce przedmiot, przez oczodół powędrował mu do mózgu. Przerażona sytuacją matka zadbała, by jej potomek szybko trafił do placówki medycznej. Lekarze zrobili, co mogli, by obecność ciała obcego w mózgu chłopca, nie spowodowała u niego komplikacji zdrowotnych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat