Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

W Białymstoku na świat przyszły czworaczki

Artykuł

Pewna 30-letnia mieszkanka Suwałk urodziła niedawno w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku czworaczki. Poród trwał rekordowo krótko.

Bialystok czworaczki
Autor: freepik.com

22-osobowy zespół lekarzy i pielęgniarek  asystował w miniony wtorek w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym  w Białymstoku przy porodzie czworaczków. To drugi taki przypadek w historii placówki. Mimo zagrożonej ciąży, dzieci urodziły się zdrowe, a poród przeszedł bez komplikacji. Noworodki otrzymają imiona: Malwina, Mikołaj, Marcel i Milan. Najmniejsze z dzieci waży 1200 gramów, największe około 1600 gramów. Maluchy po porodzie trafiły do inkubatorów. Na niedawno urodzone maluchy czeka w domu starsza siostra Maja. “Teraz nasze życie zmieni się o 180 stopni” - nie ma wątpliwości mama piątki pociech.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat