Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

W Anglii na świat przyszedł gigantyczny noworodek

Artykuł

Ponad 5 kilogramów ważyło dziecko, które powitano na świecie jakiś czas temu w północnej Anglii.

Kobieta przeszczep macicy urodzila
Autor: pixabay.com

Celia to dziecko, o którym było głośno ostatnio w angielskich mediach. Wszystko przez to, że urodzeniowa waga dziewczynki wyniosła ponad 5 kilogramów.  Wymiary i waga małej Celii zaskoczyły nie tylko mamę noworodka, ale i szpitalny personel. Położna przyznała, że córeczka pani Helen Sellers była drugim co do wielkości dzieckiem, jakie kiedykolwiek widziała. Z powodu sporych gabarytów dziecka, zaistniała potrzeba zastosowania cesarskiego cięcia. “Lekarzom zajęło naprawdę dużo czasu wydobycie dziecka” - opowiadała mediom mama gigantycznego noworodka. Mała Celia waży tak dużo, że jej rodzicielka musiała kupić dla niej ubrania pasujące zazwyczaj na trzymiesięczne niemowlęta. Skompletowana wcześniej wyprawka okazała się bowiem  rozmiarowo stanowczo za mała.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat