Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uważaj na śliniaki dziecięce z IKEI

Artykuł

Z powodu ryzyka zadławienia się małego dziecka, dostępne w Ikei niebieskie i czerwone śliniaki Matvra, wycofywane są ze sprzedaży.

Sliniaki ikea
Autor: Materiały prasowe

Były sprzedawane w zestawie dwóch sztuk. Mogą jednak stanowić zagrożenie dla małych użytkowników. W niebieskich i czerwonych śliniakach Matvra dziecko może bardzo łatwo bowiem oderwać zatrzask i się nim zadławić. Z tego powodu firma Ikea zaapelowała do klientów, którzy nabyli ten produkt, o natychmiastowe zaprzestanie jego używania i zwrot do sklepów. Nabywcy tego potencjalnie niebezpiecznego artykułu będą mogli otrzymać zwrot kosztów jego zakupu lub wymienić towar na inny, np. na zielone lub żółte śliniaczki. Ze względu na wykorzystanie innych materiałów do ich wykonania są one bowiem całkowicie bezpieczne.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat