Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Uwaga na żmije – przypadek ukąszenia w Małopolsce

Artykuł

W miniony czwartek w małopolskim Czchowie żmija zaatakowała 13-latka. Chłopiec trafił do szpitala.

Uwaga na zmije
Autor: freepik

Przypadek niedawnego ukąszenia ucznia szkoły podstawowej z Czchowa pobudzić powinien wszystkich rodziców do tego, by uczulali swoje pociechy na możliwość spotkania podczas spacerów po lasach niebezpiecznych zwierząt, takich jak np. żmije. Warto apelować do dzieci o to, by rozglądały się uważnie dookoła siebie i zachowywały szczególną ostrożność w miejscach, w których natknąć się można na te gady. Ukąszenie przez żmiję to nic przyjemnego. Przekonał się o tym w miniony czwartek 13-latek z Czchowa. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował chłopca do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Nastolatek przez ukąszenie przez żmiję nie miał więc beztroskiego początku wakacji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat